2005 yılından bu yana ofset baskılı ürünlerde hizmet veren firmamız, 2018’de kurduğu Sadece Etiket markası ile etiket üretimini gerçekleştirmektedir. Baskılı ve baskısız bütün rulo etiket çeşitlerinde Kayseri’den tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Ülke ekonomimize değer katan sizler ürettikçe, Sadece Etiket olarak bizler de üretiyoruz. Müşterilerimizden aldığımız güç ile ortak değerlerimiz için çalışmaya devam diyoruz. Otomobil, kimya, beyaz eşya, gıda, hastaneler, yedek parça vb. farklı sektörler için etiket üretimi gerçekleştiriyoruz.

Sadeceetiket.com bir Ormat Baskı Çözümleri Tescilli markasıdır.

İhtiyacınız olan etiketleri size en uygun fiyat politikası ile sunuyoruz.

Üretimimizde kullanılan malzemelerin tamamı dünyanın en büyük üreticilerinin A kalite ürünlerinden oluşmaktadır.

İstediğiniz zaman, istediğiniz şehirden etiket siparişi verebilirsiniz.

Dilediğiniz miktara ve ebada göre etiketleriniz için fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Baskı Öncesi

Tasarımdan reprodüksiyona kadar gerçekleşen süreçte, tasarım, renk düzeyleri, montaj, film çıkış, deneyimli ekibimiz tarafından üretiminde baskı öncesi faaliyetlerin ilk halkasını oluşturmaktadır.

Üretim

Nilpeter Letterpress & Flexo makineleri ve Epson ColorWorks & SureColor Dijital Baskı makinelerimiz ile her ihtiyaca göre etiket üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Kalite Kontrol

Üretimin başladığı ilk andan, etiketin ürün üzerine yapıştırıldığı ana kadar devam eder. Baskı ve kesim sonrasında kalite kontrol makinelerimiz ile kaçak veya hatalı etiketler tespit edilir.

Dijital Baskı

Termin süresi kısıtlı ve az adetli siparişlerinizde dijital baskılı etiketler ile anında çözüm sağlanmaktadır.

Paketleme

Üretim ve kalite kontrol süreci tamamlandıktan sonra talep edilen miktarlara göre etiketler dilimlenir ve özenli bir şekilde paketlenir. Türkiye’nin her yerine dilediğiniz ulaşım aracı ile siparişleriniz adresinize ulaşır.

Türkiye’nin Heryerine
Sadece Etiket Üretiyoruz

Geniş etiket ürün çeşitliliğimizle Kayseri Etiket Olarak,Türkiye’nin her köşesine etiket üretimi gerçekleştiriyoruz. Siz de ürünleriniz için daha kaliteli, ekonomik ve sürdürülebilir çözüm arıyorsanız,

Fiyat Teklifi İste İletişim